Vůně do ložnice

Navzdory tomu že pravidelně uklízíme a větráme, pachy z kuchyně, cigaretový kouř nebo starší koberce mohou vytvářet nepříjemné pachy, které mají dopad na celkový dojem z Vašeho domova. 
Proto nabízíme širokou škálu vůni do interiéru, tedy nejen do ložnice, obýváku nebo toalety, ale také do jiných prostor, jako například wellness, kosmetických salonů nebo kanceláře. Jednoduše všude tam, kde si chcete užívat příjemné vůně ve vzduchu. 
Můžete si vybrat ze široké nabídky osvěžovačů vzduchu, které se dají využívat samostatně, nebo si lze také zakoupit dávkovač na vůně. Dávkovač jednoduše připevníte na stěnu a ten bude pravidelně uvolňovat do vzduchu vůni v takovém množství a intervalu, jaké si nastavíte. 
Navštívili jste někdy wellness nebo hotel, kde Vás příjemně překvapila úžasná vůně na povlečení nebo na ručnících? U nás si můžete tyto profesionální vůně užívat také u Vás doma. 
Jako hezký doplněk interiéru bude působit vůně v skleněném flakonku s vonnými tyčinkami, které provoní celou místnost, nebo také dřevěné difuzéry s aromatickým olejíčkem. Vyvoňte si svou ložnici! Vůně máme skladem a za skvělé ceny.

 

Nejprodávanější

389
111913891119

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem