Vůně do bytu

Ta pravá vůně domova

Chcete mít prostěradla, záclony nebo froté stále krásně voňavé? Nemusíte se spoléhat na aviváže, které navzdory slibům vydrží vonět jen velice krátkou dobu. Zkuste vůně, které využívají profesionálové v hotelovém průmyslu. Bude už jen na Vás, jestli se rozhodnete pro vůni sladkého hroznu, jemné fialky, kořenitého zázvoru nebo orientálních esenciálních olejů. Pokud chcete vůní čerstvě vypraného prádla cítit i dva týdny po vyprání, sáhněte po vůni Soft. Všechny vůně na textil máme v 500 ml balení. Díky dlouhotrvajícímu účinku Vám vydrží skutečně dlouho
Aerospraye na osvěžení místností je možné využívat samostatně, nebo si můžete koupit automatický dávkovač, který vám ulehčí práci tím, že bude vůni stříkat do prostoru v pravidelných intervalech a v intenzitě jakou si sami zvolíte. Pokud nestojíte o žádnou specifickou vůni a jediné co potřebujete je překrýt nevábné vůně, doporučujeme použít vůni Odor Absorbent, která neutralizuje kouř a eliminuje veškeré nepříjemné pachy.
Profesionální vůně na textil nebo vůně do vzduchu, které se využívají v hotelech, penzionech nebo Spa Resortech můžete mít také ve svých vlastních domovech! U nás najdete unikátní hotelové vůně, za perfektní cenu. 

 

Nejprodávanější

159
231911592319

Stránka 1 z 3 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 57 položek celkem