Prostěradla

Nejdůležitější vlastností prostěradla by měla být jeho odolnost. Naše prostěradla tyto podmínky dozajista splňují. Jedná se o 100 % bavlnu vyrobenou v TureckuProstěradla nabízíme v mnoha rozměrech a v různé hustotě dle způsobu tkaní. Největší výběr u nás najdou milovníci klasiky, protože většina prostěradel z naší nabídky je v klasické, čistotou evokující bílé barvě. 
Přejete si ušetřit čas a energii? V tom případě doporučujeme napínací prostěradla s gumičkou. Napnout prostěradlo na matraci zabere jen chviličku. Pokud však máte vysoké matrace, doporučujeme sáhnout po klasice - tedy po klasických plachtách bez gumičky. Předejdete tím tomu, že bude matrace pod plachtou vyčnívat, což dozajista kazí celkový dojem z pokoje.
Při přemýšlení, jakou velikost prostěradla si vybrat upozorňujeme, že prostěradla se po prvním praní malinko srazí, proto si vybírejte prostěradla s většími rozměry, než jaké mají Vaše matrace. 

V nabídce máme tyto typy prostěradel, které se od sebe liší hustotou a technologii tkaní:

  • 145tc - nižší hustota tkaní, vyšší srážlivost materiálu. Vlákna jsou tkaná dále od sebe, tudíž se jedná o méně kvalitní a levný výrobek. Ideální využití je v sauně, kde se do nich můžete zachumlat. 
  • 160tc - velmi dobrá kvalita, husté tkaní. Plátnová bavlna pro ty, kteří vyznávají naturálnější vzhled. Pokud jsou Vaše pokoje zařízené dřevem, bude tenhle typ prostěradla tou správnou volbou.
  • 210tc - nejvyšší kvalita, saténová bavlna, vysoká hustota tkaní a nižší srážlivost. Saténový, jemně lesklý vzhled materiálu působí luxusně a elegantně. Hezky doplní moderně zařízené pokoje.
 

Nejprodávanější

339
304513393045
Značky
Gramáž

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem