Doma Stylově Blog

Mystérium servírování

Misky, krabičky, bedýnky

... všichni jich máme plno, no ne všichni s nimi víme dostatečně dobře pracovat a naplno je v domácnosti využít. Pěkná miska nemusí být rozhodně jen lapačem prachu ve vaší domácnosti. Misky a tácky dodají vašemu domovu šmrnc a zároveň vám pomůžou vytvořit organizovanjší prostor na život. Tyto doplňky vám pomůžou, aby jste měli nejen organizovanější domov, ale také se perfektně hodí k servírování různých pokrmů, díky čemu budete hvězda oslav a rodinných či přátelských setkání. 


 
                                                              T8114_3Misky jsou skvělým pomocníkem, když nevíte, kam odložit klíče, nebo veškeré doplňky, které se vám v domácnosti hromadí a které potřebujete z času na čas použít.

Na melaminové misce je skvělé, že vypadá jako porcelán, no není rozhodně tak křehká. Nemusíte se proto obávat rozbití. Misku je možno použít v koupelně jako mýdlenku, v obývacím pokoji nebo v ložnici jako odkládací nádobku na drobnosti, například bižuterii a v kuchyni do ní můžete naservírovat různé chutné předkrmy a potěšit tak vaši návštěvu.

Misky různých tvarů se hodí pro servírování pokrmů k vínu, nebo jako talíř na předkrmy. Pokud nemáte hodně času, nebo jenom nejste kulinářský mág, postačí, když do misek nasypete oříšky nebo olivy. Návštěva bude ráda, že si může něco ,,zobnout,,. Pokud vás to v kuchyni baví, můžete do misek nachystat i složitější předkrmy z mořských plodů nebo masové kuličky na asijský způsob.

 

 

                            T8113_3

 

Mistr v servírování

K servírovaní jako od profesionále je zapotřebí mít k dispozici také servírovací tácky. V naší nabídce naleznete různorodé tácy, od těch klasických , přes barevné, až po stylové vychytávky. Takovou vychytávkou je například tác z černé břidlice. Když na ní položíte suchi, bude vaše jídlo vypadat jako z luxusní restaurace.

Jestli se rozhodnete pro melamínové táci, nebo dřevěné, je na vás. Takhle naservírované jídlo bude působit profesionálně a všem bude jasné, že jste si dali na přípravě záležet.
Dnes už víme, že kuchařské ,,aranžmá,, to už dávno není několik zelených bylin, nebo nakrájená zelenina na konci talíře. Když budete mít k dispozici různorodé tácy a misky, dodáte jídlu vyšší úroveň, protože při servírování platí, že na vzhledu záleží. 

 

                             S0201

 

Léto máme v plném proudu, světlo si můžeme užívat dlouhé hodiny a to je čas jako stvořený pro zahradní posezení. Pokud pořádáte letní posezení s přáteli nebo v kruhu rodiny, jistě přemýšlíte, jak mít pití pořád ,,po ruce,, ale zároveň nechcete, aby vám zteplalo. Není přece nic horšího, než teplé pivo.

Jedním z řešení může být vědro s vodou. Když chcete, aby vámi organizované posezení mělo o něco vyšší úroveň, pořiďte si chladící nádobu. Blištivá chladící nádoba dodá každé párty punc luxusu. Před oslavou jsi přichystejte dostatek ledu, kterým budete v průběhu večeru plnit chladící nádobu podle potřeby. Tímto způsobem zůstane pití pořád skvěle vychlazené.

 

                    P1005 (2)    T5080

 

Nejmenší největší mlsouni 

Naše děti jsou často ti nejnáročnější jedlíci. Je důležité děti během jídla zaujmout. Teď rozhodně nemáme na mysli tablet, nemusíte se bát. Budete překvapeni, ale někdy úplně postačí dát dítěti talíř nebo prostíráni, které bude vizuálně zajímavé a miminko zapomene, že plánovalo během oběda zlobit. Vybrali jsme pro vaše nejmenší hezounké prostírání ve tvaru zvířátek. Prostíráni je ze silikonu a proto lehce omyvatelné. Kravička, žabka, prasátko nebo sovička budou dělat vašemu děťátku při jídle skvělou společnost.
Novinkou jsou silikonové misky a prostíráni 2v1. Díky tvaru prostírání můžete dětem naservírovat jídlo do jednotlivých částí, které ve výsledku tvoří medvídka, zajíčka nebo zvířecí pacičku. 

2889-1prostírání zvířatka

Plánujete oslavu narozenin nebo budete oslavovat jinou životní událost? K tomu nepochybně patří krásný dort. Není důležité, zda budete mít dort čokoládový, nebo z marcipánu. Důležité je, jak dort naservírujete.

U nás naleznete překrásné dortové tácky, jako z filmu nebo magazínu. Můžete nechat volné ruce vaši fantazii, a pokud dort nebude součásti slavnosti, je možné na dortový tác umístit jiné pochutinky, přesně jak na obrázku. Koláčky, muffiny nebo třeba ovoce. Vše bude na barevném tácu působit hezky a svěže. 

 

                                               T3102.L.1

Minibar do bytu nebo pergoly

Léto se blíží a s ním i horké počasí. V tomhle letním období nic nepadne člověku lépe, jak dobře vychlazený nápoj. Nakoupili jste si množství nápojů a nevíte kam je uskladnit? V přeplněných lednicích často bojujeme s nedostatkem místa. Proto je ideálním řešením minilednice. Díky tomu, jak je minilednice skladná, můžete ji umístit opravdu všude. Do pokoje, kanceláře, ale take s ní můžete vybavit pergolu, terasu nebo zastřešený balkon. Možností je opravdu hodně. Minibar z naší nabídky je nehlučný, nevibruje a tak o něm nebudete ani vědět.

Nevěřili byste při kolika příležitostech je možné minibar využít. Pracujete z domu na home office? Pokud ano, představte si, jaké by bylo skvělé a pohodlné mít minilednici v pracovně. Můžete si v ní vychladit nealko, ledovou kávu nebo alkoholický nápoj, kterým odměníte sami sebe po celodenním úsilí.

                                            1110_minibar-quiny-30-l-sklenene-dvere

Jednou z výhod léta je, že můžeme trávit dlouhé hodiny venku a užívat si posezení s blízkými na čerstvém vzduchu dlouho do noci. Pořádáte oslavu, grill party nebo jste pozvali jenom pár přátel a chystáte se vychutnat si společně sportovní přenos? V minibaru se Vám pivo a jiné nápoje výborně vychladí a můžete je mít pořád po ruce.

Pokud vlastníte karavan nebo jedete na dovolenou pod stan, přibalte si sebou take minilednici. Oceníte, že si v ní můžete uskladnit nejen nápoje, ale take jídlo, které si s sebou na vezmete na výlet.

                                                 2208-2_minibar-quiny-40-l-plne-dvereV nabídce máme minibary ve dvou objemech. Menší 30 litrový (385 x 385 x 485 mm) a objemnější 40 litrový (400 x 425 x 560 mm).
Zároveň si můžete vybírat mezi typem s prosklenými dvířkami, aby jste měli pořád přehled o tom, co se ve Vašem minibaru zrovna nachází, nebo minibar s plnými dvířky. 
Velkou výhodou našich minibarů je jejich přizpůsobivost. Sami si můžete zvolit, jestli chcete, aby se dveře otevíraly doprava nebo doleva. Také poličky jsou v minibarech odnímatelné a nastavitelné. Díky tomu můžete vytvářet prostor v minibaru podle aktuálních potřeb.

Pro klidné a zdravé spaní

Pro klidné a zdravé spaní

Dobrý spánek je důležitý nejen pro naše tělo, ale také pro naši duši. Na spánek vplývá množství faktorů, které ovlivňují jeho kvalitu. Mnoho z těchto věcí souvisejí s našim zdravotním stavem. Pokud máme určitý zdravotní problém, odrazí se to i na našem spánku. No co když žádným zdravotním onemocněním netrpíme, no navzdory tomu je náš spánek nekvalitní? Problémem může být naše matrace. 

Kvalitní matrace je základ

                        1059_hotelova-matrace-deluxe-24cm

Dobrá a kvalitní matrace je jistě záležitostí, do které se vyplatí investovat. Jde totiž o investici na dlouhé roky a zároveň o věc, kterou budete využívat den co den. Respektivě lépe řečeno noc co noc.  V naší nabídce naleznete perfektní taštičkové matrace disponující sedmi anatomickými zónam, které poskytují dostatečnou oporu páteři a vytváří vhodné podmínky pro tělo a páteř během odpočinku. Potah je snímatelný, prací a dělitelný na dvě části. Taštičkové jádro je tvořeno pružinami, které jsou individuálně zašity v textilních sáčcích. Dohromady je v matraci cca 600 ks taštiček. Díky nim se matrace přizpůsobí pro každého jedince a zajistí nerušený spánek. Matrace je tvořena několika vrstvami studené pěny a pěny s grafitovou úpravou.Potah je z vysoce odolné látky prošívané stříbrem, které působí antibakteriálně a proto je určeno opravdu pro každého. Zároveň je možné potah prát na 60 °C.


Jak nejlépe ochránit drahou matraci před poškozením?

Máte kvalitní matraci a bojíte se, aby jste si ji nezničili? Pokud máte děti, nebo si jen rádi něco dobrého sníte nebo vypijete v posteli, jistě bude bezpečnější mít na matraci chránič. Ochrana na matrace je voděodolná textilní ochrana, která zamezí znečištění matrace, no zároveň je z prodyšného materiálu, díky čemu bude vaše postel nadále dýchat. Naše nabídka je jedinečná v tom, že nabízíme různé typy ochran na matrace. U nás naleznete chrániče ve dvou velikostech, a to 80x200 cm a 90x200 cm a také ochranu na matraci s gumou v rozích, složenou ze 2 částí - pur zátěru a froté jersey. Kromě tohoto typu máme v nabídce také bavlněné ochrany na matrace s gumičkou po celém obvodu, takže se chránič navléká na matraci jako prostěradlo.

                                    1098_matracovy-chranic-90-x-200-cm-vodeodolny--uchyceni-v-rozich

Dalším pozitivem chrániče, kromě ochrany před znehodnocením je, že jím můžete vyrovnat případné nerovnosti. Pokud již matraci využíváte nějakou tu dobu a
matrace je mírně proležená, chránič plochu hezky vyrovná.

Ciťte se v posteli jako v bavlnce                              1482_povlak-na-perinu-140x200-cm--145tc--bila

Pokud nám záleží na kvalitě spánku, potřebujeme mít kvalitu nejen zespodu, ale take zvrchu. Hovoříme o nerozlučné dvojce – peřině a polštáři. Doby, kdy byly peřiny plněny peřím, řádně nadýchyné a těžké, jsou již dávno pryč. Dnes si ideální peřinu představujeme poněkud jinak. Měla by být lehká, no zároveň hřejivá. Nejlepší by bylo, kdyby v zimě hřála a v létě příjemně chladila. U nás naleznete peřiny a polštáře se silikonovou výplní, antialergenní, vyrobené z turecké bavlny, která se svou kvalitou proslavila po celém světě.

Pořád tomu něco chybí?

                                                      216_aroma-difuzer-svetle-drevo

Mohlo by se tedy zdát, že našemu nerušenému spánku už nic nestojí v cestě. Máme kvalitní matraci, ochranu na matraci, příjemné a lehké peřiny a polštáře, no stále to není to pravé? Po fyzické stránce je již všechno, jak má být, ale po stránce celkové pohody tomu ještě něco chybí. Možná pomůže některá z našich  jemných vůní na textil. Jemnou, nedráždivou vůní si dopomůžeme k uvolnění a lépe se nám usne. Vůni v malém množství nastříkejte na polštář nebo peřinu. Uvidíte, že teď už budete spát jako v bavlnce.

Vůně pro Váše spokojené bydlení

Kouzlo voňavé domácnosti

    Každý dům má svou specifickou vůni. A každý z nás se potěší, když přijede návštěva a již ve dveřích chválí příjemnou vůni, která se nese každou místnosti. Samozřejmě, tyto komplimenty dostáváme povětšině tehdy, když jsme něco dobrého upekli nebo uvařili a návštěvníkovi se hned po příchodu sbíhají sliny. No příjemnou vůni si můžeme navodit také jinak, než každodenním vypékáním koláčků. Zkusili jste některou z interiérových vůní? Pokud Vám jako první napadne výrazná vůně, která překrývá pachy na toaletě, tak budete překvapení, jaké krásné a luxusní bytové vůně se v dnešní době vyrábějí.

         2957-1_grace-konecna609_vune-na-textil-500-ml-argan-source

    Vůně z našeho sortimentu se využívají v těch nejlepších hotelech po celé republice a proto splňují vysoké standardy kvality. Už se Vám stalo že jste navštívili wellness nebo hotel, kde Vás příjemně překvapila úžasná vůně na povlečení nebo na ručnících? U nás si můžete tyto profesionální vůně užívat také u Vás doma. Tyhle vůně jsou specifické dlouhou výdrží. Stačí jeden – dva střeky a místnost máte vyvoněnou na dlouhé hodiny až dny. Záleží samozřejmě, jaký typ vůně použijete. I v tom je naše nabídka výjimečná. Nabízíme totiž vůně na textil, které stačí aplikovat na ložní povlečení, froté nebo záclony. Dále si můžete zvolit o něco intenzivnější vůně do prostoru. Tyto vůně je možné aplikovat samostatně, tedy ručně, nebo si můžete pořídit také dávkovač, který nainstalujete do určité výšky na stěnu a podle toho, jaký program zvolíte, bude dávkovač sám aplikovat vůni v také intenzitě a časových úsecích, jaké si představujete.

                                                                          2319_aroma-difuzer-tmave-drevo

Vůně jako dekorace

    Pokud jste milovníkem krásných předmětů a rádi si zařizujete domácnost pěknými dekoracemi, doporučujeme zaměřit pozornost na dřevěné vonné tyčinky. Sklenice s vonní aromou je totiž designový kousek, který potěší nenej svou vůni, ale také svým designem. Vonné tyčinky z naší nabídky mají krásný a jemný design a vůně, která z nich sálá do celé místnosti, navodí uklidňující a relaxační atmosféru. Při každé z vůní budete mile překvapeni výdrží vonných tyčinek Anuhea. Když se obsah vypaří, jednoduše si koupíte náhradní náplň. Designovou lahvičku tak můžete využívat roky. Velké oblibě se celosvětově těší aroma difuzery, které vzduch v domě nejen zvlhčí, ale také krásně provoní. Zároveň se jedná o originální dekoraci.

                                                                  2814_anuhea-40ml-800x600

Velkým pozitivem vůní je, že dokážou navodit vždy jinou atmosféru, záleží na tom, jakou vůni zrovna zvolíte. Pokud plánujete romantickou večeří, nastříkejte do vzduchu některou z jemných květinových nebo výraznějších orientálních vůní. Záleží na Vašem vkusu. Pokud si přejete navodit příjemnou, bezstarostní atmosféru, zkuste něco sladšího nebo ovocné tóny. Vůně vplývají na naše podvědomí a proto si tou správnou vůní můžeme dopomoct k té správné domácí pohodičce.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.