Matrace

Taštičková matrace disponuje sedmi anatomickými zónami, které poskytují dostatečnou oporu páteři a vytváří vhodné podmínky pro tělo a páteř během odpočinku. Potah je snímatelný, prací a dělitelný na dvě části.
Matrace 
DeLuxe 24 cm s taštičkovým jádrem s rozměry 90x200 cm a 180x200 cm jsou určeny i pro náročné zákazníky. Taštičkové jádro je tvořeno pružinami, které jsou individuálně zašity v textilních sáčcích. Dohromady je v matraci cca 600 ks taštiček. Díky nim se matrace přizpůsobí pro každého jedince a zajistí nerušený spánek. Matrace je tvořena několika vrstvami studené pěny a pěny s grafitovou úpravou. Potah, s impregnací Aloe Vera a podšitím z dutého vlákna, je z vysoce odolné látky prošívané stříbrem, které působí antibakteriálně. Potah je pratelný na 60 °C.
V nabídce naleznete také krycí matraci tzv. topper, který se využívá pro podložení propadlé matrace nebo pro zvýšení plochy matrace. Ideální na starší matrace.
Doporučujeme používat ochrany na matrace odolné vůči tekutinám, které výrazně prodlouží životnost matrace až o 10 let. Dodání matrace je 1-2 týdny.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.