Keramické nádobí

Keramika je prostě klasika. V kuchyni se bez ni snad ani neobejdeme. Darovat blízké osobě keramický hrnek je sázka na jistotu a z naší nabídky si jistě vyberete. Hezký a nápaditý design potěší každého. Vyberou si dámy i pánové. Pokud hledáte pánský design hrnku na kafé, mrkněte na naši nabídku, jistě se vám zalíbí hrnky s retro motivy. Naleznete u nás tak, větší 300ml hrnky, jako i malé, vhodné na espreso s objemem 75ml. K servírování čaje jsou nezbytné podtácky. Odložte čajové pytlíky stylově, na keramický podtácek ve tvaru konvičky
K servírování pokrmů neodmyslitelně patří slánka, pepřenka, případně cukřenka v rustikálním stylu. Mějte je pořád na stole a už nebudete muset pořád odbíhat, aby jste jídlo dochutili.
Pro milovníky pečení doporučujeme keramické podnosy na dort. Krásné a barevné stojany na dort budou dotvářet celkový dojem se servírování dortů, přičemž keramický stojan můžete barevně a stylově sladit s tácem se stejným vzorem, určeným například na servírovaní moučníků a zákusků. Při oslavách nebo jiných výjimečných příležitostech, no i během jarních a letních měsíců oceníte nádherné a barevné vázy na kytice, v anglickém stylu.

 

Nejprodávanější

69
319169319

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem