Doplňky do bytu

Čekáte hosty, pro které jste připravili nejrůznější dobroty? Nebo si jen plánujete otevřít láhev vína při filmu a k němu si dát olivy, sýr nebo oříšky? V každém případě se bude perfektně hodit mít po ruce zopár servírovacích misek. V naší nabídce najdete servírovací misky od výmyslu světa. Hranaté, podélné, kulaté, nízké, vyšší, malé y větší. Většina servírovacích misek z naší nabídky jsou vyrobené z melaminu, jsou odolné a snadné na údržbu. Stylové vzhled misek je předurčuje na mnohočetné využití. Krom servírování drobných pochutin jsou misky využitelné jako odkladače na šperky, bižuterii, klíče nebo k koupelně jako mýdlenka. 
V bohaté nabídce stojanů nabízíme stojánky na nožkách, výborné například na prvotřídní servírování gurmánských pokrmů jako je sushi nebo španělské tapas. Jednohubky lze servírovat na táci nebo prkýnku čím docílíte reprezentativního vzhledu pokrmu. Na dřevěném prkénku se budou hezky vyjímat jen exotické pokrmy. Bude perfektním pomocníkem také na servírování našich klasik jako jsou klobásky, uzeniny nebo různé druhy sýrů. 
Plánujete svatbu nebo oslavu narozenin? Upekli jste krásný a chutný dort? V tom případě Vám nesmí chybět dortový nástolec. Díky tomuto tácu, speciálně vytvořeného na dort, dodáte každé oslavě styl a šmrnc.

 

Nejprodávanější

20
519120519
Značky

Stránka 1 z 4 - 95 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 95 položek celkem