Bytové vůně

Kvalitní a dlouhotrvající interiérové vůně

Vůně bytu je první věc, kterou si po otevření dveří všimneme. Pokud chceme vytvořit u našich hostů perfektní první dojem, je důležité věnovat pozornost věcem, které mohou tuto vůni ovlivnit. Navzdory tomu, že pravidelně uklízíme a větráme, pachy z kuchyně, cigaretový kouř nebo starší koberce mohou vytvářet nepříjemné pachy, které mají dopad na celkový dojem z Vašeho domova. 
Proto nabízíme širokou škálu vůni do interiéru, tedy nejen do domu, ale také do jiných prostor, jako například wellness, kosmetických salonů nebo kanceláře. Jednoduše všude tam, kde si chcete užívat příjemné vůně ve vzduchu. 
Můžete si vybrat ze široké nabídky osvěžovačů vzduchu, které se dají využívat samostatně, nebo si lze také zakoupit dávkovač na vůně. Dávkovač jednoduše připevníte na stěnu a ten bude pravidelně uvolňovat do vzduchu vůni v takovém množství a intervalu, jaké si nastavíte. 
Navštívili jste někdy wellness nebo hotel, kde Vás příjemně překvapila úžasná vůně na povlečení nebo na ručnících? U nás si můžete tyto profesionální vůně užívat také u Vás doma. 
Jako hezký doplněk interiéru bude působit vůně v skleněném flakonku s vonnými tyčinkami, které provoní celou místnost, nebo také dřevěné difuzéry s aromatickým olejíčkem. Stačí si jen vybrat!

 

Nejprodávanější

159
231911592319
Značky

Stránka 1 z 5 - 100 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 100 položek celkem