Vůně pro Váše spokojené bydlení

Kouzlo voňavé domácnosti

    Každý dům má svou specifickou vůni. A každý z nás se potěší, když přijede návštěva a již ve dveřích chválí příjemnou vůni, která se nese každou místnosti. Samozřejmě, tyto komplimenty dostáváme povětšině tehdy, když jsme něco dobrého upekli nebo uvařili a návštěvníkovi se hned po příchodu sbíhají sliny. No příjemnou vůni si můžeme navodit také jinak, než každodenním vypékáním koláčků. Zkusili jste některou z interiérových vůní? Pokud Vám jako první napadne výrazná vůně, která překrývá pachy na toaletě, tak budete překvapení, jaké krásné a luxusní bytové vůně se v dnešní době vyrábějí.

         2957-1_grace-konecna609_vune-na-textil-500-ml-argan-source

    Vůně z našeho sortimentu se využívají v těch nejlepších hotelech po celé republice a proto splňují vysoké standardy kvality. Už se Vám stalo že jste navštívili wellness nebo hotel, kde Vás příjemně překvapila úžasná vůně na povlečení nebo na ručnících? U nás si můžete tyto profesionální vůně užívat také u Vás doma. Tyhle vůně jsou specifické dlouhou výdrží. Stačí jeden – dva střeky a místnost máte vyvoněnou na dlouhé hodiny až dny. Záleží samozřejmě, jaký typ vůně použijete. I v tom je naše nabídka výjimečná. Nabízíme totiž vůně na textil, které stačí aplikovat na ložní povlečení, froté nebo záclony. Dále si můžete zvolit o něco intenzivnější vůně do prostoru. Tyto vůně je možné aplikovat samostatně, tedy ručně, nebo si můžete pořídit také dávkovač, který nainstalujete do určité výšky na stěnu a podle toho, jaký program zvolíte, bude dávkovač sám aplikovat vůni v také intenzitě a časových úsecích, jaké si představujete.

                                                                          2319_aroma-difuzer-tmave-drevo

Vůně jako dekorace

    Pokud jste milovníkem krásných předmětů a rádi si zařizujete domácnost pěknými dekoracemi, doporučujeme zaměřit pozornost na dřevěné vonné tyčinky. Sklenice s vonní aromou je totiž designový kousek, který potěší nenej svou vůni, ale také svým designem. Vonné tyčinky z naší nabídky mají krásný a jemný design a vůně, která z nich sálá do celé místnosti, navodí uklidňující a relaxační atmosféru. Při každé z vůní budete mile překvapeni výdrží vonných tyčinek Anuhea. Když se obsah vypaří, jednoduše si koupíte náhradní náplň. Designovou lahvičku tak můžete využívat roky. Velké oblibě se celosvětově těší aroma difuzery, které vzduch v domě nejen zvlhčí, ale také krásně provoní. Zároveň se jedná o originální dekoraci.

                                                                  2814_anuhea-40ml-800x600

Velkým pozitivem vůní je, že dokážou navodit vždy jinou atmosféru, záleží na tom, jakou vůni zrovna zvolíte. Pokud plánujete romantickou večeří, nastříkejte do vzduchu některou z jemných květinových nebo výraznějších orientálních vůní. Záleží na Vašem vkusu. Pokud si přejete navodit příjemnou, bezstarostní atmosféru, zkuste něco sladšího nebo ovocné tóny. Vůně vplývají na naše podvědomí a proto si tou správnou vůní můžeme dopomoct k té správné domácí pohodičce.