Pro klidné a zdravé spaní

Pro klidné a zdravé spaní

Dobrý spánek je důležitý nejen pro naše tělo, ale také pro naši duši. Na spánek vplývá množství faktorů, které ovlivňují jeho kvalitu. Mnoho z těchto věcí souvisejí s našim zdravotním stavem. Pokud máme určitý zdravotní problém, odrazí se to i na našem spánku. No co když žádným zdravotním onemocněním netrpíme, no navzdory tomu je náš spánek nekvalitní? Problémem může být naše matrace. 

Kvalitní matrace je základ

                        1059_hotelova-matrace-deluxe-24cm

Dobrá a kvalitní matrace je jistě záležitostí, do které se vyplatí investovat. Jde totiž o investici na dlouhé roky a zároveň o věc, kterou budete využívat den co den. Respektivě lépe řečeno noc co noc.  V naší nabídce naleznete perfektní taštičkové matrace disponující sedmi anatomickými zónam, které poskytují dostatečnou oporu páteři a vytváří vhodné podmínky pro tělo a páteř během odpočinku. Potah je snímatelný, prací a dělitelný na dvě části. Taštičkové jádro je tvořeno pružinami, které jsou individuálně zašity v textilních sáčcích. Dohromady je v matraci cca 600 ks taštiček. Díky nim se matrace přizpůsobí pro každého jedince a zajistí nerušený spánek. Matrace je tvořena několika vrstvami studené pěny a pěny s grafitovou úpravou.Potah je z vysoce odolné látky prošívané stříbrem, které působí antibakteriálně a proto je určeno opravdu pro každého. Zároveň je možné potah prát na 60 °C.


Jak nejlépe ochránit drahou matraci před poškozením?

Máte kvalitní matraci a bojíte se, aby jste si ji nezničili? Pokud máte děti, nebo si jen rádi něco dobrého sníte nebo vypijete v posteli, jistě bude bezpečnější mít na matraci chránič. Ochrana na matrace je voděodolná textilní ochrana, která zamezí znečištění matrace, no zároveň je z prodyšného materiálu, díky čemu bude vaše postel nadále dýchat. Naše nabídka je jedinečná v tom, že nabízíme různé typy ochran na matrace. U nás naleznete chrániče ve dvou velikostech, a to 80x200 cm a 90x200 cm a také ochranu na matraci s gumou v rozích, složenou ze 2 částí - pur zátěru a froté jersey. Kromě tohoto typu máme v nabídce také bavlněné ochrany na matrace s gumičkou po celém obvodu, takže se chránič navléká na matraci jako prostěradlo.

                                    1098_matracovy-chranic-90-x-200-cm-vodeodolny--uchyceni-v-rozich

Dalším pozitivem chrániče, kromě ochrany před znehodnocením je, že jím můžete vyrovnat případné nerovnosti. Pokud již matraci využíváte nějakou tu dobu a
matrace je mírně proležená, chránič plochu hezky vyrovná.

Ciťte se v posteli jako v bavlnce                              1482_povlak-na-perinu-140x200-cm--145tc--bila

Pokud nám záleží na kvalitě spánku, potřebujeme mít kvalitu nejen zespodu, ale take zvrchu. Hovoříme o nerozlučné dvojce – peřině a polštáři. Doby, kdy byly peřiny plněny peřím, řádně nadýchyné a těžké, jsou již dávno pryč. Dnes si ideální peřinu představujeme poněkud jinak. Měla by být lehká, no zároveň hřejivá. Nejlepší by bylo, kdyby v zimě hřála a v létě příjemně chladila. U nás naleznete peřiny a polštáře se silikonovou výplní, antialergenní, vyrobené z turecké bavlny, která se svou kvalitou proslavila po celém světě.

Pořád tomu něco chybí?

                                                      216_aroma-difuzer-svetle-drevo

Mohlo by se tedy zdát, že našemu nerušenému spánku už nic nestojí v cestě. Máme kvalitní matraci, ochranu na matraci, příjemné a lehké peřiny a polštáře, no stále to není to pravé? Po fyzické stránce je již všechno, jak má být, ale po stránce celkové pohody tomu ještě něco chybí. Možná pomůže některá z našich  jemných vůní na textil. Jemnou, nedráždivou vůní si dopomůžeme k uvolnění a lépe se nám usne. Vůni v malém množství nastříkejte na polštář nebo peřinu. Uvidíte, že teď už budete spát jako v bavlnce.