Pohodová domácnost

V době, kdy trávíme doma o něco více času, než za normálních okolností, je o to vice potřeba myslet na duševní zdraví a pohodu. Často k tomu není zapotřebí nic zvláštního. Stačí si umět vytvořit doma pohodu a čas na relax.

                                 relax

Nalejte si kafé nebo čaj do oblíbeného hrnku. V naši nabídce naleznete hrnky ve všech možných objemech, barvách a stylech. V nabídce máme i maličké hrnky 75ml s potiskem dovádějících kočiček. Tenhle hrníček je určen na servírování espressa nebo mléka/pěny do kávy.
Jste milovníkem anglického servírování čaje? V tom případě u vás nesmí chybět čajový servis s potiskem květin jabloně. S tímhle servisem můžete pozvat na čaj klidně I královnu Alžbětu.
Květinový potisk je jeden z nejoblíbenějších a proto v naší nabídce nesmí chybět. Potom je už jenom na vás, který konkrétní hrnek si vyberete.

modry svetlý cajovy set 2

 

Hrnek je také nehynoucí klasika pokud jde o dárek pro druhého. Můžeme říci, že hrnkem nikdy nespravíte krok vedle. Záleží ovšem na tom, koho se chystáte obdarovat. Jedná se o muže? Možná tatínek, přítel nebo bratr. V tomhle případě vybírejte hrnky s potiskem v tlumených barvách, nic romantického. Možná něco s vtipným potiskem, nebo s jednoduchým designem.  Doporučujeme hrnky větší a mohutnější. Nic příliš křehkého.

 

DSC05848 všechny 1

 

Naopak, bude hrnek dárkem pro ženu nebo dívku, doporučujeme teplé barvy. Dámy se zvyknou potěšit hrnku s nápaditým ouškem. Hrnek je možná drobnost, no i on může být designovým kouskem ve vaši domácnosti.

Když trávíme doma vice času, stojí za zamyšlení otázka, jak by jsme si naši domácnost mohli zútulnit. Nemusíme přitom investovat velké peníze do rekonstrukce. Často stačí I maličkost.

Jako originální dekorace vám poslouží designové cedule, které je možné připevnit na stěnu, nebo volně opřít. Cedule byli in v sedmdesátých letech a teď přicházejí opět do módy coby retro styl. Určitě jste viděli domácnosti, které mají retro americkou lednici, která možná vypadá jako z dob minulých, no je zbrusu nová. A právě do domácností s retro nádechem jsou cedule jako dělané.

                       plechova cedule Coffee House

Záleží jenom na vás, jaký nápis vás vystihuje nejlépe. Dejte svým spolubydlícím nebo návštěvě vědět, zda jste milovníkem pořádného kafé nebo piva nebo chcete pomocí cedule sdělit nějakou jinou informaci. Například, že tenhle pokoj je vyhrazen pro kluky nebo pány. Nebo třeba že vy jste královna kuchyně a kuchyň je vaše království – či už o to stojíte, nebo ne. Jestli ve vaší domácnosti vládne pravidlo zouvání bot, dejte to hostům vědět hned u dveří a to pomocí plechových cedulí s rozměry 30x15cm, které můžete připevnit na dveře.

V nabídce naleznete také cedule hodící se do provozů jako restaurace nebo kavárny. Doporučujeme cedule s tematikou kávy nebo poněkud prozaičtější a praktičtější, jako je třeba cedule WC

Pohodovou domácnost si vykouzlíte opravdu snadno. Už jste vyzkoušeli zvlhčovače vzduchu? Jedná se o stylovou designovku, kterou můžete položit na stolek nebo skříň. Zvlhčovač má vícebarevné podsvícení, takže vám v místnosti rázem vytvoří uvolněnou atmosféru. V nabídce máme i dětské zvlhčovače ve tvaru medvídka, při kterém bude vaše děťátko jistě rádo usínat.