Mystérium servírování

Misky, krabičky, bedýnky

... všichni jich máme plno, no ne všichni s nimi víme dostatečně dobře pracovat a naplno je v domácnosti využít. Pěkná miska nemusí být rozhodně jen lapačem prachu ve vaší domácnosti. Misky a tácky dodají vašemu domovu šmrnc a zároveň vám pomůžou vytvořit organizovanjší prostor na život. Tyto doplňky vám pomůžou, aby jste měli nejen organizovanější domov, ale také se perfektně hodí k servírování různých pokrmů, díky čemu budete hvězda oslav a rodinných či přátelských setkání. 


 
                                                              T8114_3Misky jsou skvělým pomocníkem, když nevíte, kam odložit klíče, nebo veškeré doplňky, které se vám v domácnosti hromadí a které potřebujete z času na čas použít.

Na melaminové misce je skvělé, že vypadá jako porcelán, no není rozhodně tak křehká. Nemusíte se proto obávat rozbití. Misku je možno použít v koupelně jako mýdlenku, v obývacím pokoji nebo v ložnici jako odkládací nádobku na drobnosti, například bižuterii a v kuchyni do ní můžete naservírovat různé chutné předkrmy a potěšit tak vaši návštěvu.

Misky různých tvarů se hodí pro servírování pokrmů k vínu, nebo jako talíř na předkrmy. Pokud nemáte hodně času, nebo jenom nejste kulinářský mág, postačí, když do misek nasypete oříšky nebo olivy. Návštěva bude ráda, že si může něco ,,zobnout,,. Pokud vás to v kuchyni baví, můžete do misek nachystat i složitější předkrmy z mořských plodů nebo masové kuličky na asijský způsob.

 

 

                            T8113_3

 

Mistr v servírování

K servírovaní jako od profesionále je zapotřebí mít k dispozici také servírovací tácky. V naší nabídce naleznete různorodé tácy, od těch klasických , přes barevné, až po stylové vychytávky. Takovou vychytávkou je například tác z černé břidlice. Když na ní položíte suchi, bude vaše jídlo vypadat jako z luxusní restaurace.

Jestli se rozhodnete pro melamínové táci, nebo dřevěné, je na vás. Takhle naservírované jídlo bude působit profesionálně a všem bude jasné, že jste si dali na přípravě záležet.
Dnes už víme, že kuchařské ,,aranžmá,, to už dávno není několik zelených bylin, nebo nakrájená zelenina na konci talíře. Když budete mít k dispozici různorodé tácy a misky, dodáte jídlu vyšší úroveň, protože při servírování platí, že na vzhledu záleží. 

 

                             S0201

 

Léto máme v plném proudu, světlo si můžeme užívat dlouhé hodiny a to je čas jako stvořený pro zahradní posezení. Pokud pořádáte letní posezení s přáteli nebo v kruhu rodiny, jistě přemýšlíte, jak mít pití pořád ,,po ruce,, ale zároveň nechcete, aby vám zteplalo. Není přece nic horšího, než teplé pivo.

Jedním z řešení může být vědro s vodou. Když chcete, aby vámi organizované posezení mělo o něco vyšší úroveň, pořiďte si chladící nádobu. Blištivá chladící nádoba dodá každé párty punc luxusu. Před oslavou jsi přichystejte dostatek ledu, kterým budete v průběhu večeru plnit chladící nádobu podle potřeby. Tímto způsobem zůstane pití pořád skvěle vychlazené.

 

                    P1005 (2)    T5080

 

Nejmenší největší mlsouni 

Naše děti jsou často ti nejnáročnější jedlíci. Je důležité děti během jídla zaujmout. Teď rozhodně nemáme na mysli tablet, nemusíte se bát. Budete překvapeni, ale někdy úplně postačí dát dítěti talíř nebo prostíráni, které bude vizuálně zajímavé a miminko zapomene, že plánovalo během oběda zlobit. Vybrali jsme pro vaše nejmenší hezounké prostírání ve tvaru zvířátek. Prostíráni je ze silikonu a proto lehce omyvatelné. Kravička, žabka, prasátko nebo sovička budou dělat vašemu děťátku při jídle skvělou společnost.
Novinkou jsou silikonové misky a prostíráni 2v1. Díky tvaru prostírání můžete dětem naservírovat jídlo do jednotlivých částí, které ve výsledku tvoří medvídka, zajíčka nebo zvířecí pacičku. 

2889-1prostírání zvířatka

Plánujete oslavu narozenin nebo budete oslavovat jinou životní událost? K tomu nepochybně patří krásný dort. Není důležité, zda budete mít dort čokoládový, nebo z marcipánu. Důležité je, jak dort naservírujete.

U nás naleznete překrásné dortové tácky, jako z filmu nebo magazínu. Můžete nechat volné ruce vaši fantazii, a pokud dort nebude součásti slavnosti, je možné na dortový tác umístit jiné pochutinky, přesně jak na obrázku. Koláčky, muffiny nebo třeba ovoce. Vše bude na barevném tácu působit hezky a svěže. 

 

                                               T3102.L.1