Minibar do bytu nebo pergoly

Léto se blíží a s ním i horké počasí. V tomhle letním období nic nepadne člověku lépe, jak dobře vychlazený nápoj. Nakoupili jste si množství nápojů a nevíte kam je uskladnit? V přeplněných lednicích často bojujeme s nedostatkem místa. Proto je ideálním řešením minilednice. Díky tomu, jak je minilednice skladná, můžete ji umístit opravdu všude. Do pokoje, kanceláře, ale take s ní můžete vybavit pergolu, terasu nebo zastřešený balkon. Možností je opravdu hodně. Minibar z naší nabídky je nehlučný, nevibruje a tak o něm nebudete ani vědět.

Nevěřili byste při kolika příležitostech je možné minibar využít. Pracujete z domu na home office? Pokud ano, představte si, jaké by bylo skvělé a pohodlné mít minilednici v pracovně. Můžete si v ní vychladit nealko, ledovou kávu nebo alkoholický nápoj, kterým odměníte sami sebe po celodenním úsilí.

                                            1110_minibar-quiny-30-l-sklenene-dvere

Jednou z výhod léta je, že můžeme trávit dlouhé hodiny venku a užívat si posezení s blízkými na čerstvém vzduchu dlouho do noci. Pořádáte oslavu, grill party nebo jste pozvali jenom pár přátel a chystáte se vychutnat si společně sportovní přenos? V minibaru se Vám pivo a jiné nápoje výborně vychladí a můžete je mít pořád po ruce.

Pokud vlastníte karavan nebo jedete na dovolenou pod stan, přibalte si sebou take minilednici. Oceníte, že si v ní můžete uskladnit nejen nápoje, ale take jídlo, které si s sebou na vezmete na výlet.

                                                 2208-2_minibar-quiny-40-l-plne-dvereV nabídce máme minibary ve dvou objemech. Menší 30 litrový (385 x 385 x 485 mm) a objemnější 40 litrový (400 x 425 x 560 mm).
Zároveň si můžete vybírat mezi typem s prosklenými dvířkami, aby jste měli pořád přehled o tom, co se ve Vašem minibaru zrovna nachází, nebo minibar s plnými dvířky. 
Velkou výhodou našich minibarů je jejich přizpůsobivost. Sami si můžete zvolit, jestli chcete, aby se dveře otevíraly doprava nebo doleva. Také poličky jsou v minibarech odnímatelné a nastavitelné. Díky tomu můžete vytvářet prostor v minibaru podle aktuálních potřeb.